Klub

Maciej Dąbrowski: Ta drużyna ma potencjał

06.08.2022

06.08.2022

Maciej Dąbrowski: Ta drużyna ma potencjał

– Ta drużyna ma duży potencjał. Jeśli wygrywasz mecz po meczu, pewność siebie wzrasta. Nie patrzę jednak na to, że to jest seria. Chcemy po prostu, żeby każdy kolejny mecz był tym najważniejszym – powiedział kapitan ŁKS-u Maciej Dąbrowski po wygranym 3:2 wyjazdowym spotkaniu z Chrobrym Głogów.

Maciej Dąbrowski (piłkarz ŁKS-u): Cieszę się z tego zwycięstwa, tym bardziej że wygrałem w Głogowie pierwszy raz. Tak jak w meczu ze Skrą wyszliśmy na mecz z Chrobrym wysokim pressingiem, nieźle to wychodziło w pierwszej połowie, ale przed nami jeszcze dużo pracy. Rywal miał szansę na remis, chociaż wydaje mi się, że z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo. Ta drużyna ma duży potencjał. Jeśli wygrywasz mecz po meczu, pewność siebie wzrasta. Nie patrzę jednak na to, że to jest seria. Chcemy po prostu, żeby każdy kolejny mecz był tym najważniejszym. Idzie to wszystko ku dobremu, więc w środę widzimy się na meczu z Puszczą.