Aktualności

Kazimierz Moskal przed Chrobrym

2
05 / 08 / 2022

– Przede wszystkim będę apelował przed tym meczem do zawodników, aby mieli dużo pokory – powiedział trener Kazimierz Moskal na konferencji prasowej poprzedzającej sobotnie spotkanie z Chrobrym Głogów.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Na pewno gospodarze będą zmotywowani, bo wygrali ostatni mecz, w dodatku spróbują się zrehabilitować za porażkę w pierwszym spotkaniu u siebie. Przede wszystkim będę apelował przed tym meczem do zawodników, aby mieli dużo pokory. Naszym polskim problemem jest to, że po dwóch wygranych meczach uważamy się za mistrzów świata i zbyt luźno podchodzimy do kolejnego spotkania.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny