Aktualności

Mecz z Chrobrym sędziuje Marcin Kochanek

1
04 / 08 / 2022

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 4. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów poprowadzi Marcin Kochanek.

Arbiter z Opola sędziował w przeszłości tylko jeden mecz z udziałem ełkaesiaków, czyli zremisowane pięć lat temu w drugiej lidze wyjazdowe spotkanie łodzian ze Stalą Stalowa Wola, które zakończyło się remisem 1:1.

W sobotę w Głogowie asystentami Marcina Kochanka będą Krzysztof Stępień i Maciej Kosarzecki, a sędzią technicznym Szymon Lizak. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Artur Aluszyk i Marek Arys. Zawody rozpoczną się o godz. 20.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny