Cenny remis. Broń Radom – ŁKS 1:1

Cenny remis. Broń Radom – ŁKS 1:1

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W 28. kolejce piłkarskiej trzeciej ligi rezerwy ŁKS-u zremisowały 1:1 na wyjeździe z Bronią Radom. Gola dla łodzian zdobył Piotr Janczukowicz.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego zdobyła już piętnasty punkt w wiosennej części rozgrywek i nadal jest w 2022 roku niepokonana w delegacji. W środę ełkaesiacy podzielili się punktami z sąsiadem w tabeli, czyli Bronią Radom. Nasi piłkarze objęli prowadzenie w 29. minucie po strzale Piotra Janczukowicza. Zgarnąć pełnej puli tym razem się nie udało, bo w końcówce spotkania do remisu doprowadził Igor Kośmicki.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka po dwudziestu ośmiu rozegranych spotkaniach mają na koncie 38 punktów. W najbliższą sobotę na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS ełkaesiacy zmierzą się z Pelikanem Łowicz.

28. kolejka III ligi (grupa I) / Broń Radom – ŁKS II Łódź 1:1 (0:1)

• Bramki: 0:1 Piotr Janczukowicz (29), 1:1 Igor Kośmicki (83)
  • Sędziował: Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)

Składy

• Broń Radom (wyjściowa jedenastka): Jakub Kosiorek – Maciej Kolasa, Michał Wrześniewski, Piotr Goliasz, Kamil Kumoch, Dominik Smykowski, Igor Kośmicki, Jakub Zborowski, Jan Głowacki, Oleh Borodai, Dmytro Prikhna. Trener: Mikołaj Łuczak.
  • ŁKS II: Michał Kołba – Kamil Dankowski, Aleksander Ślęzak, Mieszko Lorenc, Marcel Wszołek – Jakub Romanowicz (62, Dariusz Gmosiński), Artur Sójka (62, Adrian Czypicki), Damian Nowacki, Piotr Gryszkiewicz (18, Błażej Radwanek), Piotr Janczukowicz – Łukasz Dynel (76, Michał Karlikowski). Trener: Marcin Matysiak.