Ostatni przy tylko jednej. W piątek mecz z Sandecją

Ostatni przy tylko jednej. W piątek mecz z Sandecją

Ełkaesiacy rozpoczęli przygotowania do zaplanowanego na piątek na stadionie Króla meczu z Sandecją Nowy Sącz. Z zespołem trenowali normalnie m.in. Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak i Adam Marciniak.

Przed naszymi piłkarzami osiem ostatnich meczów sezonu. Ten z Sandecją Nowy Sącz, który zaplanowano na najbliższy piątek (początek o godz. 20.30, więc znów zagramy w blasku jupiterów) będzie jednym z czterech ostatnich w tych rozgrywkach w naszym domu i przy okazji ostatnim spotkaniem, w trakcie którego kibice będą mieli do dyspozycji tylko jedną trybunę.

W poprzednim meczu, czyli zremisowanym 1:1 starciu z Podbeskidziem, w kadrze meczowej ze względu na problemy zdrowotne zabrakło Macieja Dąbrowskiego. Trener Marcin Pogorzała liczy na to, że doświadczony defensor, który trenuje normalnie, będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego w piątek.

Treningi z drużyną wznowili Adrian Klimczak i Adam Marciniak, natomiast indywidualnie ćwiczył w poniedziałek Piotr Janczukowicz. Trenuje normalnie z zespołem również poturbowany w trakcie meczu w Bielsku-Białej Bartosz Szeliga (nasz obrońca doznał w trakcie boiskowego pojedynku urazu ucha, ale kontynuował zawody).

• Czy wiesz, że… W każdym domowym meczu z Sandecją ełkaesiacy zawsze co najmniej raz trafiali do siatki.

Żaden z naszych zawodników nie pauzuje ze względu na kartki, chociaż do listy zagrożonych dołączył Michał Trąbka (trzy żółte kartki na koncie mają również Mateusz Bąkowicz, Piotr Janczukowicz i Javi Moreno).

Sprzedaż biletów na mecz z Sandecją, podobnie jak sprzedaż mini karnetów i biletów na otwarcie stadionu rozpoczęła się w poniedziałek.