Pierwszy sparing rezerw. Znicz – ŁKS II 3:1

Pierwszy sparing rezerw. Znicz – ŁKS II 3:1

Pierwszy sparing w 2022 roku już za rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka przegrali w środę na wyjeździe z drugoligowym Zniczem Pruszków 1:3.

Pierwsza z ośmiu gier kontrolnych biało-czerwono-białych odbyła się w Pruszkowie na boisku drużyny zajmującej 14. miejsce w tabeli drugiej ligi. Podopieczni trenera Mariusza Misiury wygrali z naszym zespołem 3:1, a tę jedyną bramkę dla ełkaesiaków zdobył pozyskany w przerwie zimowej Błażej Radwanek, który dziś zaliczył przy okazji pierwszy (na razie jeszcze nieoficjalny, bo w meczu sparingowym) występ w barwach ŁKS-u.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w ramach przygotowań do rundy wiosennej trzeciej ligi rozegra jeszcze siedem meczów sparingowych. Ełkaesiacy zmierzą się z Polonią Piotrków Trybunalski (to już w sobotę 22 stycznia), rezerwami Rakowa Częstochowa, Wartą Sieradz, Pogonią Nowe Skalmierzyce, Sokołem Kleczew i RKS-em Radomsko.

Mecz sparingowy / Znicz Pruszków – ŁKS II Łódź 3:1 (1:0)

• Bramki: 1:0, 1:1 Błażej Radwanek (50), 2:1, 3:1.
  • Skład ŁKS II: Michał Kołba (46, Aleksander Bobek) – Jowin Radziński (70, Michał Koszur), Igor Lambrecht (46, Jakub Westwal), Aleksander Ślęzak, Jędrzej Zając (46, Lamine Coulibaly) – Jakub Romanowicz (46, Michał Karlikowski), Artur Sójka (70, Łukasz Włodarczyk), Adrian Czypicki (60, Andrzej Kominiarczyk), Błażej Radwanek (60, Adam Król), Mateusz Jastrzembski (46, Dariusz Gmosiński) – Łukasz Dynel (46, Jakub Piotrowski). Trenerzy: Marcin Matysiak, Radosław Pęciak.