„Wigilia z Kibolem” czyli znowu to zrobili!

„Wigilia z Kibolem” czyli znowu to zrobili!

fot. Iwona Dorniak / ŁKSFans.pl

Za nami już osiemnasta „Wigilia z Kibolem”, niezwykłe wydarzenie organizowane zawsze w grudniu przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS, dzięki któremu magię świąt poczuło w tym roku 330 dzieci.

Zgodnie z obietnicą organizatora, czyli Stowarzyszenia Kibiców ŁKS, na osiemnastej edycji „Wigilii z Kibolem” nie zabrakło prezentów, życzeń, ciekawych gości i kapitalnej atmosfery w ełkaesiackim entourage’u. W sobotę 9 grudnia na Stadionie Króla zjawili się byli i obecni sportowcy Łódzkiego Klubu Sportowego, przedstawiciele miasta, a przede wszystkim ci, którzy zawsze są tutaj najważniejsi – 330 dzieci m.in. z łódzkich świetlic środowiskowych i domów dziecka.

Czym byłaby „Wigilia z Kibolem” bez prezentów, więc dzięki finansowemu wsparciu całej społeczności Łódzkiego Klubu Sportowego, zaangażowaniu Stowarzyszenia Kibiców ŁKS-u oraz sponsorom, mali goście tego wyjątkowego wydarzenia otrzymali upominki, paczki ze słodyczami, a i ełkaesiackie gadżety.

– Dzieci otrzymały słodycze, owoce i gadżety ŁKS-u, w tym plecaki, które zrobił prawdziwą furorę. Jak zawsze paczki były tak duże, że dzieciaki miały problem z ich podniesieniem – mówi Mariusz Przybyła, łódzki radny, jak co roku bardzo zaangażowany w organizację „Wigilii z Kibolem”. – Wsparły nas dziesiątki kibiców i kilka firm. Bardzo dziękujemy wszystkim wspierającym i wolontariuszom. Bez ich pomocy to nie mogłoby się udać – dodał Mariusz Przybyła.

Organizatorom imprezy serdecznie gratulujemy znakomitej inicjatywy!