Gwiazdy ŁKS na otwarciu U2 Store

Gwiazdy ŁKS na otwarciu U2 Store

Wielkie otwarcie U2 ŁKS Store już w sobotę 9 grudnia. Będą specjalni goście, będzie klimatyczna oprawa muzyczna. Sprawdź, co przygotowaliśmy na premierę oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego.

Wyjątkowi goście, wyjątkowa oprawa muzyczna, no i on – U2 ŁKS Store – nasza gwiazda dnia, po raz pierwszy zaprezentuje się Wam w pełnej krasie. Startujemy w sobotę o godz. 11 w asyście wyjątkowego duetu: Marek DziubaRyszard Polak. Znakomici przed laty piłkarze ŁKS-u stworzyli w 1998 roku duet trenerski na wagę mistrzostwa Polski, więc idź złoto do złota i z pewnością ich obecność przyniesie nam szczęście.

Od godz. 12 w U2 ŁKS Store spotkacie Marka Chojnackiego, rekordzistę ŁKS-u pod względem liczby występów w Ekstraklasie, a od godz. 13 Rafała Niżnika, mistrza Polski z 1998 roku i tu też liczymy na dobrą energię, zarówno w kontekście otwarcia sklepu, jak i niedzielnego meczu ełkaesiaków z Legią (w końcu Rafał Niżnik miał patent na wygrywanie z legionistami). To nie koniec, bo o godz. 13.30 powitamy młodą falę w osobach Jana Sobocińskiego i Aleksandra Bobka.

W stylowych wnętrzach U2 ŁKS Store znajdziecie więc nie tylko starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, ale i spotkacie ciekawych gości mocno związanych z naszym klubem, z którymi będziecie mogli uciąć sobie pogawędkę, zrobić pamiątkowe selfie czy poprosić o autograf. O najlepszą oprawę muzyczną w dniu otwarcia zadba DJ DoubleU.

Zabierzcie ze sobą dużo dobrego humoru i widzimy się w sobotę!

Sprawdź co u nas | Spersonalizuj koszulkę

W U2 ŁKS Store w najbliższą sobotę znajdziecie m.in. koszulki meczowe ŁKS-u pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie i koszulki bramkarskie. Święta coraz bliżej, więc to kapitalna okazja, żeby Wasi bliscy pod choinką znaleźli wiele ełkaesiackich prezentów.

Przypominamy raz jeszcze, że w naszym sklepie pojawi się usługa personalizacji koszulki. Co więcej, każdy kto zakupi koszulkę meczową ŁKS-u w dniu otwarcia sklepu (tj. w sobotę 9 grudnia) personalizację otrzyma gratis (prosimy jednak o cierpliwość, bo realizacja zamówienia, ze względu na możliwości techniczne, będzie możliwa w terminie wskazanym przez obsługę sklepu, o czym dowiecie się na miejscu).

Program otwarcia U2 ŁKS Store

• Godz. 11.00 – ZACZYNAMY!
  • Od godz. 11.00 – Marek Dziuba i Ryszard Polak
  • Od godz. 12.00 – Marek Chojnacki
  • Od godz. 13.00 – Rafał Niżnik
  • Od godz. 13.30 – Jan Sobociński i Aleksander Bobek