Aktualności

Poznajcie kierownika sklepu U2 ŁKS Store

15
07 / 12 / 2023

Wiecie już, że w sobotę otwieramy U2 ŁKS Store. Teraz czas poznać kierownika oficjalnego sklepu ŁKS-u. Został nim Piotr Świtalski, którego wielu z Was z pewnością kojarzy, bo nie jest to postać w ełkaesiackiej społeczności anonimowa.

Kiedyś powiedział o sobie, że „o ŁKS-ie myśli dwadzieścia cztery godzinę na dobę” i kto go zna, ten wie, że nie ma w tym krzty przesady. W ostatnich latach społeczność kibiców ŁKS-u poznała go za sprawą portalu ŁKSFans.pl, której w przeszłości był jedną z czołowych postaci, co więcej jest redaktorem naczelnym strony polskiego fanklubu West Ham United – whufc.pl, a i osobą mocno zaangażowaną w powstanie internetowej encyklopedii ŁKS-u.

– Jestem tym typem kibica, którzy żyje klubem non stop. Codziennie dyskutuję o ŁKS-ie z przyjaciółmi. Czuję się zaszczycony, że otrzymałem możliwość tworzenia oficjalnego sklepu i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby sprostać oczekiwaniom kibiców – mówi Piotr Świtalski, kierownik U2 ŁKS Store.

Dotąd pracował na szczeblu menedżerskim w jednej z największych europejskich firm logistycznych. Ełkaesiackiego bakcykla złapał za sprawą taty. Jego rodzina kibicuje Łódzkiemu Klubowi Sportowemu od ponad 50 lat, z kolei sam Piotr Świtalski po raz pierwszy zobaczył w akcji „Rycerzy Wiosny” w 1998 roku.

– Wstrzeliłem się idealnie. Pamiętam ostatnie mistrzostwo Polski. Często z bratem słuchaliśmy opowieści taty z dawnych lat, o występach śp. Stanisława Terleckiego czy innych sportowców spod znaku przeplatanki. Zawsze właśnie w trójkę z tatą i bratem podróżujemy na mecz – mówi Piotr Świtalski, przed którym teraz stoi wielkie wyzwanie.

– Otwarcie oficjalnego sklepu to duże wydarzenie dla mnie i całego klubu. Rozpoczynamy w sobotę nową przygodę, a w niedalekiej przyszłości zamierzamy otworzyć też sklep internetowy. Pracując na stanowisku kierownika oficjalnego sklepu ŁKS-u, chcę być swego rodzaju „pomostem” między kibicami a klubem. I dlatego będę uważnie wsłuchiwał się w wasz głos. Jestem otwarty na pomysły, więc nie bójcie się do mnie odezwać drogą mailową lub przez konto na serwisie Twitter/X – zachęca kierownik sklepu ŁKS-u.

Piotr Świtalski stworzy zespół U2 ŁKS Store wraz z Bartłomiejem Dominem i Laurą Sawicką. Oczywiście spotkacie ich w najbliższą sobotę 9 grudnia na wielkim otwarciu oficjalnego sklepu ŁKS-u, które rozpocznie się o godz. 11.

  • Piotr Świtalski | Kierownik U2 ŁKS Store
  • Kontakt: piotr.switalski@lkslodz.pl | twitter.com/slepson91


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny