Aktualności

Otwieramy U2 ŁKS STORE!

32
06 / 12 / 2023

Święta w tym roku przyszły jeszcze szybciej. W sobotę 9 grudnia zapraszamy na otwarcie U2 ŁKS STORE – oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego. Tego nie można przegapić!

Kurtyna w górę, zaczynamy! W najbliższą sobotę 9 grudnia od godz. 11 zapraszamy na premierę U2 ŁKS STORE – pierwszego takiego w historii oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego. W stylowych wnętrzach naszego sklepu znajdziecie starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości (czyli będzie z klasą, ale bez zadęcia), o których od dawna marzył niejeden kibic ŁKS-u, a wkrótce tych wyjątkowych produktów będzie u nas jeszcze więcej.

Odwiedź nas już w sobotę!

Na zaplanowane na najbliższą sobotę wielkie otwarcie szykujemy kilka niespodzianek, ale o tym nieco później. Na razie możemy ogłosić, że w naszym konkursie na nazwę sklepu wyłoniono zwycięzcę (U2 ŁKS Store), a sam sklep, o czym pewnie już wiecie, mieści się w nieopodal schodów, w południowo-wschodniej części stadionu Króla (czyli od strony al. Unii Lubelskiej).

Czekamy na Was w sobotę (w godz. 11-16), czekamy również w najbliższą niedzielę, czyli w dniu arcyciekawie zapowiadającego się meczu ŁKS-u z Legią Warszawa (czynne w godz. 11-18). Święta coraz bliżej, więc to kapitalna okazja, żeby Wasi bliscy pod choinką znaleźli wiele ełkaesiackich prezentów.

Co u nas znajdziecie

W U2 ŁKS Store już w najbliższą sobotę znajdziecie m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie i koszulki bramkarskie. To tylko na początek, bo wkrótce powiększymy asortyment, o czym na pewno będziemy informować za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych.

Spersonalizuj koszulkę

W naszym sklepie pojawi się usługa personalizacji koszulki i tu od razu mamy dla Was niespodziankę. Każdy kto zakupi koszulkę meczową ŁKS-u w dniu otwarcia sklepu (tj. w sobotę 9 grudnia) personalizację otrzyma gratis (prosimy jednak o cierpliwość, bo realizacja zamówienia, ze względu na możliwości techniczne, będzie możliwa w terminie wskazanym przez obsługę sklepu, o czym dowiecie się na miejscu).

Internetowy sklep U2 ŁKS STORE pojawi się w sieci w przyszłym roku.

U2 ŁKS STORE – oficjalny sklep ŁKS Łódź

  • Gdzie: Stadion Miejski im. Władysława Króla (parter w południowo-wschodniej części, od strony al. Unii Lubelskiej)
  • Kiedy otwarcie: w sobotę, 9 grudnia, w godz. 11-16
  • W niedzielę w dniu meczu z Legią: czynne w godz. 11-18
  • Płatność: gotówką lub kartą

Godziny otwarcia w przyszłości (nie dotyczy 9 i 10 grudnia):

  • PON.-PT.: 11.00-19.00
  • SOB.: 11.00-15.00


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny