Mecz z Zagłębiem sędziuje Sebastian Krasny

Mecz z Zagłębiem sędziuje Sebastian Krasny

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Piątkowe spotkanie ŁKS-u z Zagłębiem Lubin, zaplanowane w ramach 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy, poprowadzi Sebastian Krasny.

Z krakowskim arbitrem ełkaesiacy spotkali się po raz ostatni na początku poprzedniego sezonu przy okazji wygranego 1:0 wyjazdowego spotkania z GKS-em Tychy. W przeszłości Sebastian Krasny sędziował też kilka innych meczów łodzian na zapleczu elity, w tym wygrane w 2019 roku spotkanie z GKS-em Jastrzębie, w którym „Rycerze Wiosny” przypieczętowali awans do Ekstraklasy.

W piątek asystentami Sebastiana Krasnego będą Sebastian Mucha i Marcin Ciepły, a sędzią technicznym Patryk Świerczek. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk i Krzysztof Myrmus. Pierwszy gwizdek o godz. 18.