Łukasz Smolarow: Podnieść drużynę

21.10.2023

Łukasz Smolarow: Podnieść drużynę

– Będę zajmował się techniczno-taktycznym aspektem funkcjonowania drużyny, a także aspektem psychologicznym. Chcemy podnieść drużynę, aby w przyszłym sezonie ŁKS nadal grał w Ekstraklasie – mówi Łukasz Smolarow, który w sztabie trenerskim Piotra Stokowca objął funkcję asystenta pierwszego szkoleniowca.

Łukasz Smolarow (asystent trenera ŁKS-u): Chcemy podnieść drużynę na takie miejsce, aby w przyszłym sezonie ŁKS grał w Ekstraklasie. […] Cieszę się, że wracam blisko boiska, na miejsce, gdzie wpływ na sytuację jest dużo większy. W sztabie nie będę zajmował się przygotowaniem fizycznym. Interesują mnie pozostałe aspekty – techniczno-taktyczny i psychologiczny. W tym na pewno będę brał aktywny udział. Moim zadaniem jest diagnozować sytuację i problemy, a przy tym wdrażać rozwiązania na boisku.