Hit 2. Ligi na stadionie Króla | ŁKS III w Wolborzu

26.08.2023

Hit 2. Ligi na stadionie Króla | ŁKS III w Wolborzu

W meczach rezerw ŁKS-u zwykle dzieje się bardzo dużo, tym bardziej nie można przegapić niedzielnego starcia naszych drugoligowców na stadionie Króla z KKS-em 1925 Kalisz, zaplanowanego w ramach 6. kolejki 2. Ligi. Dzień wcześniej w Wolborzu o drugie zwycięstwo w IV lidze zagra ŁKS III Łódź.

Trzy zwycięstwa z rzędu (3:2 z Chojniczanką, 3:0 ze Stalą Stalowa Wola i 1:0 ze Stomilem Olsztyn) wywindowały drużynę trenera Marcina Matysiaka na trzecie miejsce w tabeli 2. Ligi. W niedzielę na stadionie Króla czeka nas więc hit 6. kolejki, bo łodzianie zmierzą się z wiceliderem z Kalisza, który również ma dziesięć punktów na koncie (identyczny bilans: 3 zwycięstwa – 1 remis – 1 porażka), też odniósł trzy zwycięstwa z rzędu i wyprzedza ełkaesiaków jedynie nieco lepszym bilansem bramkowym.

O KKS-ie 1925 Kalisz zrobiło się głośno w ubiegłym sezonie dzięki rewelacyjnej postawie drużyny w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski (kaliszanie wyeliminowali wtedy m.in. Widzew i Śląsk Wrocław, dzięki czemu dotarli aż do półfinału), a i w 2. Lidze zespół długo radził sobie bardzo dobrze, przez kilka miesięcy licząc się w grze o awans na zaplecze piłkarskiej elity (ostatecznie zajął 7. miejsce w tabeli i nie zagrał w barażach).

Nasi piłkarze w starciu z wiceliderem bardzo liczą na Wasz doping, więc zapraszamy wszystkich gorąco w niedzielę na stadion Króla, a tym, którzy nie będą mogli być z nami polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

ŁKS III na wyjeździe

Dzień wcześniej, tj. w sobotę, druga drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego zagra w Wolborzu. Szczerbiec, z którym zmierzą się podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego w ramach 4. kolejki IV ligi, zajmuje po trzech kolejkach 13. miejsce w tabeli z trzema punktami na koncie (ełkaesiacy z czterema punktami są na 10. miejscu). Wyjazdowe spotkanie ŁKS III Łódź rozpocznie się o godz. 17.

Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z KKS-em 1925 Kalisz:

• Mecz ŁKS II – KKS 1925 Kalisz rozpocznie się w niedzielę (27 sierpnia) o godz. 15 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w niedzielę) w kasie biletowej od strony al. Unii 2 czynnej od godz. 13.30.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.