ŁKS II na stadionie Króla | Bilety na mecze rezerw

31.07.2023

ŁKS II na stadionie Króla | Bilety na mecze rezerw

Piłkarze rezerw ŁKS-u najbliższe domowe mecze 2. Ligi będą rozgrywać na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Internetowa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Chojniczanką Chojnice rozpocznie się w czwartek, a wejściówki w kasach zakupicie w sobotę przed meczem.

Drużyna trenera Marcina Matysiaka, która w poprzednim sezonie w kapitalnym stylu wywalczyła awans na trzeci poziom rozgrywkowy, rozpoczęła już zmagania w rundzie jesiennej, ale dopiero w najbliższą sobotę rozegra pierwszy domowy mecz.

ŁKS II Łódź swoich drugoligowych rywali przyjmie w najbliższych tygodniach na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2. Właśnie tam, w najbliższą sobotę (5 sierpnia), zmierzymy się z Chojniczanką Chojnice. Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc, więc liczba miejsc jest ograniczona.

Cenników biletów na mecze ŁKS II w 2. Lidze:

• Normalny – 20 zł
  • Ulgowy – 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia)

Bilety online i w kasach:

• Internetowa sprzedaż biletów na mecz rezerw ŁKS-u z Chojniczanką, w ramach 3. kolejki 2. Ligi, rozpocznie się w czwartek (3 sierpnia) na bilety.lkslodz.pl .
  • Sprzedaż biletów w kasach stacjonarnych (od al. Unii 2) w dniu meczu (sobota, 5 sierpnia) w godz. 13.00-15.45.

Wejście na stadion na mecze ŁKS II w 2. Lidze:

• Na sektor VIP: dedykowanym wejściem
  • Na sektor B3: wejściem W5

Świetna okazja, żeby spędzić weekend na stadionie Króla, czyli w piątek wspieramy ŁKS w PKO BP Ekstraklasie, a w sobotę ŁKS II Łódź w 2. Lidze!