Akademia

Daniel Lawerski nowym trenerem Akademii ŁKS

29.07.2023

29.07.2023

Daniel Lawerski nowym trenerem Akademii ŁKS

W kadrze szkoleniowej Akademii ŁKS pojawiła się nowa twarz. Daniel Lawerski, który wcześniej z powodzeniem pracował w Stali Niewiadów, został trenerem roczników 2010 i 2011.

Trener Daniel Lawerski pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie najpierw występował na boisku jako piłkarz miejscowej Lechii, a następnie pracował przez rok jako szkoleniowiec grup młodzieżowych tego klubu. W trakcie kolejnych lat związał się ze Stalą Niewiadów. Z drużyną rocznika 2010/2011 zdobył m.in wicemistrzostwo 1. Ligi Wojewódzkiej D1, a także wicemistrzostwo województwa łódzkiego w piłce nożnej halowej. Co więcej, zdobył również cenne doświadczenie trenerskie w piłce seniorskiej, bo w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu pełnił funkcję asystenta trenera pierwszej drużyny Stali.

W Akademii ŁKS Daniel Lawerski będzie opiekował się rocznikami 2010 i 2011. Nowego szkoleniowca gorąco witamy w biało-czerwono-białej rodzinie i życzymy satysfakcji z pracy w akademii piłkarskiej naszego klubu.