Marek Kozioł odchodzi z ŁKS

Marek Kozioł odchodzi z ŁKS

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Doświadczony bramkarz nie będzie już zawodnikiem ŁKS-u. Marek Kozioł spędził w naszym klubie dwa sezony.

Wychowanek Sandecji Nowy Sącz pojawił się w Łodzi dwa lata temu i rozegrał od tego momentu 31 meczów w pierwszej drużynie naszego klubu (w tym 1 w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski) oraz cztery spotkania w zespole trzecioligowych rezerw. Większość meczów w pierwszej drużynie 35-letni zawodnik rozegrał w sezonie 2021/2022. W zakończonych niedawno rozgrywkach doświadczony golkiper wystąpił na zapleczu ekstraklasy w wygranym 3:2 starciu z Chrobrym w Głogowie.

Umową wiążąca Marka Kozioła z ŁKS-em wygaśnie z końcem czerwca 2023 roku i nie zostanie przedłużona. Piłkarzowi dziękujemy za reprezentowanie barw Łódzkiego Klubu Sportowego i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.