Drużyna

Kowalczyk i Bobek znów z powołaniem do reprezentacji U-19

04.06.2023

04.06.2023

Kowalczyk i Bobek znów z powołaniem do reprezentacji U-19

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Dwóch piłkarzy ŁKS-u – Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk – otrzymało kolejne powołanie do reprezentacji Polski do lat 19, która w drugiej połowie czerwca weźmie udział w zgrupowaniu w Opalenicy.

Poprzednio dwóch naszych zawodników – bramkarz Aleksander Bobek i pomocnik Mateusz Kowalczyk, którzy niedawno świętowali awans do ekstraklasy, znalazło się w kadrze reprezentacji Polski do lat 19 na turniej II rundy eliminacji do mistrzostw Europy, gdzie biało-czerwoni wywalczyli awans do tej prestiżowej imprezy. W dniach 19-23 czerwca odbędzie się kolejne zgrupowanie tej drużyny w Opalenicy i tu także wśród powołanych przez selekcjonera reprezentacji do lat 19 Marcina Brosza nie zabrakło ełkaesiaków.

Młody golkiper ŁKS-u rozegrał w tym sezonie 24 mecze na zapleczu ekstraklasy, natomiast Mateusz Kowalczyk zaliczył 26 spotkań i zdobył 6 goli. Naszym zawodnikom, tegorocznym maturzystom ze Szkoły Marcina Gortata, serdecznie gratulujemy!

Czytaj też

Maciej Dąbrowski – dziękujemy!

Drużyna

Maciej Dąbrowski – dziękujemy!

03.06.2023

Mistrzowie pierwszej ligi po raz drugi

Drużyna

Mistrzowie pierwszej ligi po raz drugi

31.05.2023

Przed fetą jeszcze jeden ważny

Drużyna

Przed fetą jeszcze jeden ważny

30.05.2023