III liga: Rezerwy o piąte z rzędu

III liga: Rezerwy o piąte z rzędu

Prowadzący w tabeli grupy I trzeciej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się w sobotę z broniącym się przed spadkiem Ursusem Warszawa. Początek meczu 27. kolejki na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS o godz. 12.

Dzień po hicie pierwszej ligi, emocje czekają nas także przy ul. Krańcowej, gdzie podopieczni trenera Marcina Matysiaka zagrają o szesnasty już w tym sezonie komplet punktów z Ursusem Warszawa. Łodzianie wrzucili ostatnio piąty bieg, wygrali cztery mecze z rzędu i dzięki temu wskoczyli na fotel lidera (druga w tabeli Pogoń Grodzisk Mazowiecki zgromadziła tyle samo, czyli 50 punktów na koncie). Dodajmy, że w sobotę drużynie będzie mógł już pomóc Ricardo Goncalves do Nascimento (ostatnio pauzował za kartki).

Łodzianie z pewnością nie zlekceważą rywala, bo ten chociaż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dwoma oczkami straty do strefy nad kreską, jesienią sprawił nam problemy (w pierwszym meczu po remisie 2:2 drużyny podzieliły się punktami). Ursus walczy o ligowy byt i tanio skóry nie sprzeda, zresztą w trzech ostatnich kolejka, zespół ze stolicy dwukrotnie zgarnął pełną pulę (zwycięstwa 3:1 z Pilicą Białobrzegi i 4:3 z Concordią Elbląg).

Początek meczu 27. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się z Ursusem Warszawa już jutro (tj. w sobotę 6 maja) o godz. 12. Tego samego dnia o godz. 16.30 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS spotkanie z Włókniarzem Zgierz rozpocznie druga drużyna rezerw (ŁKS III Łódź przewodzi tabeli łódzkiej klasy okręgowej z siedmiopunktową przewagą nad drugą Stalą Głowno), natomiast drużyna do lat 17 w Centralnej Lidze Juniorów nieco wcześniej, bo od godz. 14 zagra u siebie ze Stalą Rzeszów, więc przed nami kolejna ciekawa sobota w Akademii ŁKS.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Ursusem Warszawa:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Ursusem kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.