III liga: W sobotę rezerwy zagrają z Lechią

III liga: W sobotę rezerwy zagrają z Lechią

Przed nami starcie dwóch najlepszych drużyn grupy I trzeciej ligi ostatnich siedmiu miesięcy. W 25. kolejce tych rozgrywek piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się na własnym boisku z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy gwizdek na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS w sobotę już o godz. 11.

Wrześniowy mecz z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim, przegrany przez łodzian 1:2, zakończył słabszy okres rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, bo od tamtego dnia podopieczni trenera Marcina Matysiaka przegrali tylko jeden mecz. Co ciekawe, gdyby policzyć punkty tylko od tamtego spotkania, okazałoby się, że w tym okresie ŁKS II Łódź i Lechią są dwoma najlepszymi drużynami ligi (łodzianie zdobyli w tym czasie aż 39 punktów, piłkarze Lechii osiem oczek mniej).

Statystyki w sobotę nie będą miały znaczenia, lecz pokazują, że drużyny są w ostatnich miesiącach w piłkarskim sztosie, co powinno się przełożyć na ciekawe zawody. Lechia w tym roku zdobyła aż 14 punktów, wygrała dwa ostatnie mecze i z pewnością przyjdzie do Łodzi z mocnym postanowieniem przedłużenia tej serii. Żaden z naszych piłkarzy nie pauzuje z powodu kartek, do tego po pauzie (właśnie kartkowej) wrócić do składu może kapitan zespołu Aleksander Ślęzak.

Początek meczu 25. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się z Lechią już jutro (tj. w sobotę 22 kwietnia) o godz. 11. Tego samego dnia o godz. 15.30 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS spotkanie z Victorią Rąbień rozpocznie druga drużyna rezerw (ŁKS III Łódź nadal jest liderem łódzkiej klasy okręgowej), natomiast drużyna do lat 17 w Centralnej Lidze Juniorów u siebie zagra z AKS SMS Łódź (początek o godz. 13), więc sobotę warto spędzić w Akademii ŁKS.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Lechią Tomaszów Mazowiecki:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Lechią kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 10.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.