Kazimierz Moskal przed Skrą Częstochowa

Kazimierz Moskal przed Skrą Częstochowa

– To trochę mecz-pułapka. Zespół z Częstochowy potrafi być bardzo niewygodnym przeciwnikiem – powiedział trener Kazimierz Moskal przed niedzielnym spotkaniem ŁKS-u ze Skrą Częstochowa. Poniżej zapis przedmeczowego briefingu prasowego z udziałem przedstawicieli łódzkich mediów.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Odprawa na temat Skry przed nami, natomiast już oczywiście wspominaliśmy zawodnikom o rywalu. To trochę mecz-pułapka. Zespół z Częstochowy potrafi być bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Przed każdym naszym meczem będzie duża presja, zwłaszcza przed takim, gdy wszyscy spodziewają się łatwej wygranej. Ja nie spodziewam się w Bełchatowie łatwego meczu. […] Z wyjątkiem Artemijusa Tutyskinasa i pauzującego za kartki Nacho Monsalve wszyscy zawodnicy są gotowi do gry.