U2 ŁKS Store

Zapraszamy do oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego, wyjątkowego miejsca znajdującego się w południowo-wschodniej części stadionu Króla. W stylowych wnętrzach U2 ŁKS Store czekają na Was starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, czyli niemal wszystko o czym marzy kibic ŁKS-u.

U2 ŁKS Store zakupicie m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie i inne klubowe gadżety. Cały czas powiększymy asortyment, co więcej w sklepie oferujemy usługę personalizacji koszulki. Odwiedź nas w U2 ŁKS Store!

Godziny otwarcia:

• Poniedziałek – piątek | godz. 10.00 – 18.00
  • Sobota | godz. 10.00 – 14.00
  • Niedziela | Sklep będzie otwierany w dni meczowe

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)