Zrób zdjęcie i wygraj podwójne zaproszenie do kina Helios!

23.09.2017

Zrób zdjęcie i wygraj podwójne zaproszenie do kina Helios!

Wraz z dzisiejszym meczem nadarza się kolejna okazja do zgarnięcia darmowych biletów do kina Helios Łódź (Sukcesja). Wystarczy wziąć aparat w dłoń i….

Co trzeba zrobić?

• Po pierwsze, uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź- Olimpia Elbląg, który odbędzie się 23 września o godzinie 16.00, przy Al. Unii 2.
  • Po drugie, cyknąć zdjęcie, na którym widać, że kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę!
  • Po trzecie, oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz
  • Po czwarte, udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie.

Uwaga! Zdjęcie musi być udostępnione publiczne.

Do boju ŁKS ! #helioslodz

Post udostępniony przez Arkadiusz Kieler (@cos_oryginalnego)

Informacje uzupełniające

• Wygrać mogą dwie osoby, które wykonają wszystkie, powyższe kroki! Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.
  • Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet obowiązuje na seanse we wszystkich dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: 23 września, od godziny 16.00 (rozpoczęcie meczu) do ostatniego gwizdka!
  • Zdjęcia wrzucone wcześniej, bądź po godzinie 18.00, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
  • Bilety do kina będzie można odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych!

Zachęcamy do udziału!

#helioslodz #łksłódź

Post udostępniony przez Artur Opasiak (@gibafcb)