Klub

Zbigniew Boniek ufundował 5 karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków

21.07.2017

21.07.2017

Zbigniew Boniek ufundował 5 karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków

Prezes Boniek zawsze podkreślał swój szacunek do Łódzkiego Klubu Sportowego. Nie może więc dziwić, że bez wahania zareagował na inicjatywę organizowaną przez kibiców ŁKS-u i zakupił 5 karnetów na rundę jesienną dla najmłodszych sympatyków naszego klubu. Z tego miejsca w imieniu naszych kibiców, ale i całego ŁKS-u Łódź dziękujemy za to wsparcie i zapraszamy na mecze w nadchodzącym sezonie II ligi.

Jeśli chcecie pójść w ślady prezesa PZPN-u i wesprzeć młodych kibiców ŁKS-u, zapoznajcie się ze szczegółami akcji w TUTAJ.

Do akcji może się przyłączyć każdy! Wystarczy dokonać wpłaty 90 zł (tyle wyniesie zakup karnetu dla jednego młodego fana na mecze w rundzie jesiennej) na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422.
W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

fot. PAP