Zapowiedź weekendu Akademii (29-30 maja)

29 / 05 / 2021

Przed nami kolejny weekend zmagań z udziałem młodych piłkarzy Akademii ŁKS. Wielu emocji spodziewamy się zwłaszcza po starciach biało-czerwono-białych z UKS SMS-em Łódź.

Trzy najstarsze drużyny Akademii ŁKS, czyli U17, U16 i U15 powalczą o ligowe punkty z UKS SMS-em Łódź. Wszystkie trzy starcia zostaną rozegrane na boiskach ośrodka treningowego Akademii przy ul. Krańcowej. Początek spotkań o godz. 9 i 11.

ŁKS U14 jako jedyną z drużyn trenujących piłkę jedenastoosobową czeka mecz wyjazdowy. Ełkaesiacy zmierzą się z GKS-em Bełchatów (początek o godz. 17). W delegację udadzą się także zawodnicy ŁKS U13, którzy w drugiej lidze wojewódzkiej zagrają z MKS-em Zduńska Wola.

ŁKS II o kolejne trzy punkty powalczy na własnym obiekcie. Tym razem na ul. Krańcową przyjedzie Warta Działoszyn, która zajmuje 14. miejsce w tabeli IV ligi. Zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ.

W sobotnie popołudnie swój mecz rozegra także ŁKS II. Podopieczni Radosława Pęciaka i Mchała Zientarskiego pojadą do Tuszyna, gdzie zmierzą się z miejscową Jagiellonią. Początek tego meczu zaplanowano na godz. 16.

W niedzielę ponownie spotkają się zawodnicy z rocznika 2008. Tym razem w ramach I Ligi Wojewódzkiej zagrają z RAP-em Radomsko, także na wyjeździe.

Autor: Mateusz Żegota