Aktualności

Zapowiedź meczu ŁKS II – Warta Działoszyn

6
28 / 05 / 2021

fot. Lens Strong

Sobotni mecz zwieńczy mini-maraton drugiej drużyny ŁKS-u, w trakcie którego łodzianie rozegrają w sumie pięć spotkań. Przed liderem IV ligi starcie z Wartą Działoszyn.

Podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera w trakcie dwóch tygodni rozegrali trzy spotkania ligowe i awansowali do finału wojewódzkiego Pucharu Polski, wygrywając w ubiegłą środę z trzecioligowym RKS-em Radomsko. Do końca sezonu biało-czerwono-białym pozostało sześć spotkań w lidze. W dalszym ciągu łodzianie mogą zdobyć ponad sto ligowych punktów (w tej chwili 84 “oczka” na koncie), co więcej mają dziś dziewięć punktów przewagi nad drugą w tabeli IV ligi Wartą Sieradz.

Piłkarze rezerw ŁKS-u przed meczem z Wartą Działoszyn odbyli tylko jedną jednostkę treningową w piątek, w trakcie której ćwiczyli przede wszystkim stałe fragmenty gry.

Sobotni rywal ŁKS-u  zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów na koncie. W ostatnich meczach warciarze zdobyli cztery punkty. W zeszłą sobotę gracze z Działoszyna wysoko przegrali z Wartą Sieradz 3:7, jednak wcześniej zdołali zremisować bezbramkowo z Pogonią Zduńska Wola i wygrać 3:1 z Omegą Kleszczów.

Jesienią w Działoszynie ełkaesiacy jedynie zremisowali 3:3. Po meczu walki i niewykorzystanych sytuacji z jednego punktu bardziej cieszyli się ówcześni gospodarze. W tamtym spotkaniu na listę strzelców po stronie ełkaesiackich rezerw wpisali się Adam Król, Aleksander Ślęzak i Michał Karlikowski.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 11 i będzie otwarty dla kibiców, których serdecznie zapraszamy obiekt Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Wstęp na teren Akademii będzie możliwy jedynie bramą znajdującą się od strony ul. Minerskiej.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]