Aktualności

Zapowiedź meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II

5
20 / 11 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W sobotę rezerwy ŁKS-u rozegrają przedostatni w tym roku mecz w rozgrywkach trzeciej ligi. Ełkaesiacy zmierzą się w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem. Początek o godz. 16.

Rezerwy ŁKS-u w miniony weekend po szalonym meczu zremisowały z rezerwami Jagiellonii Białystok 3:3, choć przegrywały już 0:3. Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka wykazali się determinacją, a przy odrobinie szczęścia mogli nawet przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ełkaesiacy nie wygrali czterech ostatnich ligowych spotkań, ale w sobotę zamierzają przełamać tę niepomyślną serię, choć tym razem na boisku zabraknie Artura Sójki (pauzuje za żółte kartki).

Świt to drużyna bardzo doświadczona na boiskach trzeciej ligi, która w przeszłości sprawiała niemałe kłopoty pierwszemu zespołowi Łódzkiego Klubu Sportowego. Sobotni rywal rezerw znajduje się obecnie w czubie tabeli ze stratą zaledwie czterech punktów do liderującej Legionovii Legionowo. Gracze z Nowego Dworu Mazowieckiego w ostatnich czterech meczach zdobyli komplet punktów, pokonując kolejno: Pilicę Białobrzegi (3:0), Mamry Giżycko (1:0), Broń Radom (3:0) oraz Pelikana Łowicz (3:1).

Początek spotkania rezerw ŁKS-u ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w sobotę o godz. 16.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny