Aktualności

Zapowiedź meczu ŁKS U17 – Ząbkovia Ząbki (baraż o CLJ)

4
20 / 11 / 2020

fot. Cyfrasport

W sobotę po raz ostatni w rundzie jesiennej na boisko wybiegną zawodnicy ŁKS U17. W rewanżowym meczu z Ząbkovią Ząbki ełkaesiacy spróbują odrobić jednobramkową stratę po pierwszym spotkaniu. Zwycięzca dwumeczu zagra wiosną w Centralnej Lidze Juniorów!

W pierwszym meczu w Ząbkach łodzianie nieznacznie ulegli Ząbkovii 1:2. Bramkę honorową i przede wszystkim dającą nadzieję na awans zdobył Andrzej Kominiarczyk, który z konieczności wystąpił w środę na pozycji napastnika. Stało się tak, bo etatowy snajper ŁKS U17 – Jan Kobyliński, zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Mimo kilku dogodnych sytuacji ełkaesiakom nie udało się w końcówce środowego starcia doprowadzić do wyrównania. Dogodne sytuacje mieli etatowi gracze drużyny rezerw – Adam Król i Adrian Czypicki, jednak piłka nie zatrzepotała w siatce Ząbkovii po raz drugi.

W sobotę w drużynie Romualda Solarka, Jakuba Wróblewskiego i Krystiana Ilnickiego zabraknie Igora Krzyżanka. Stoper w pierwszym meczu otrzymał czerwoną kartkę (po dwóch żółtych) i został wykluczony z meczu rewanżowego. Między słupkami powinien ponownie stanąć Aleksander Bobek, który na co dzień zbiera szlify bramkarskie u boku Arkadiusza Malarza.

Stawką dwumeczu jest awans do Centralnej Lidze Juniorów U17. Początek drugiego meczu zaplanowano na godz. 12. Pragniemy przypomnieć, że ze względu na epidemię, ośrodek przy ul. Minerskiej pozostanie zamknięty dla kibiców i osób postronnych.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]