Zapowiedź meczu LKS Kwiatkowice – ŁKS II Łódź

Zapowiedź meczu LKS Kwiatkowice – ŁKS II Łódź

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

11 listopada czyli w dzień, w którym w Polsce obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają przedostatni mecz rundy jesiennej. Przeciwnikiem łodzian będzie LKS Kwiatkowice.

Rezerwy ŁKS-u są w trakcie ostatniego mikrocyklu meczowego tej jesieni. Po sobotnim wysokim zwycięstwie nad Jutrzenką Warta, piłkarzom Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera zostały do rozegrania dwa ostatnie ligowe mecze. Najpierw ełkaesiacy zagrają z LKS-em Kwiatkowice w środę, a rundę zakończą sobotnim starciem ze Skalnikiem Sulejów.

Najbliższy rywal ŁKS-u – LKS Kwiatkowice – obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce środowy przeciwnik łodzian zmierzył się z Wartą Sieradz i musiał uznać jej wyższość. Dzięki temu sieradzanie zachowali trzypunktową stratę do naszej drużyny.

Z LKS-em zmierzyliśmy się także w minionym sezonie. Na boisku przy ul. Minerskiej po ciekawym widowisku padł remis 2:2. Wiosenne rewanżowe spotkanie obu drużyn nie zostało rozegrane ze względu na zagrożenia epidemiologiczne.

W środę ciekawie będzie nie tylko Kwiatkowicach, ale i w Zgierzu. Rywale ełkaesiaków w walce o awans – Boruta i Orkan Buczek – też tego dnia powalczą o ligowe punkty w bezpośrednim starciu.

Autor: Mateusz Żegota