Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów

Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W środę czeka nas kolejny mecz czwartoligowych rezerw ŁKS-u. W 31. kolejce ełkaesiacy zmierzą się z Orłem Nieborów, który w miniony weekend sensacyjnie zremisował z Wartą Sieradz.

Przed rezerwami ŁKS-u prawdziwy piłkarski maraton. W ostatni weekend podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera wygrali 8:0 z Nerem Poddębice (to najwyższe wyjazdowe zwycięstwo łodzian w tym sezonie). Taki sam wynik padł dwukrotnie jesienią, ale przy okazji meczów domowych z Nerem oraz Jutrzenką Warta.

Teraz przed ełkaesiakami środowy mecz z Orłem Nieborów, a już w sobotę wyjazd na mecz ze Zjednoczonymi Stryków. Szczęśliwie dla ŁKS II żaden z piłkarzy nie nabawił się w ostatnim czasie urazu. Do treningów, chociaż na razie w trybie indywidualnym, wrócił też Jędrzej Zając. Na boisko po pauzie za żółte kartki może powrócić Oskar Koprowski.

Orzeł Nieborów obecnie zajmuje 11. pozycję w tabeli ligowej. Orzeł Nieborów jest ostatnio na fali wznoszącej, bo poza remisem 0:0 z wiceliderem Wartą Sieradz, wygrał trzy mecze z: Czarnymi Rząśnia (2:0), Omegą Kleszczów (2:1) i Pogonią Zduńska Wola (2:0).

W rundzie jesiennej biało-czerwono-biali nieznacznie wygrali ze środowymi rywalami 3:2. Na bramki Jakuba Romanowicza i Artur Sójka, gracze Orła zdołali jeszcze odpowiedzieć, ale decydujący cios zadali łodzianie za sprawą Oskara Koprowskiego.

Mecz rozpocznie się w środę o godz. 17 i będzie otwarty dla kibiców, których serdecznie zapraszamy na kompleks Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Wstęp na obiekt będzie możliwy jedynie bramą od ul. Minerskiej.

Autor: Mateusz Żegota