Zapowiedź meczu ŁKS II – Jutrzenka Drzewce

Zapowiedź meczu ŁKS II – Jutrzenka Drzewce

fot. Cyfrasport

Rezerwy ŁKS-u rozpoczną kampanię wiosenną w czwartej lidze od starcia z Jutrzenką Drzewce. Sobotni rywal łodzian zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli.

Zespół ŁKS II bardzo solidnie przepracował okres przygotowawczy. Mocni sparing-partnerzy dobrani przez trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera sprawili, że rywalizacja o wyjściowy skład w rundzie wiosennej była bardzo zacięta. Rezerwy zimą rozegrały siedem gier kontrolnych, z czego cztery zakończyły się zwycięstwami biało-czerwono-białych.

Ełkaesiacy jesienią zmierzyli się z Jutrzenką Drzewce w 1. kolejce. Wtedy, w Lipcach Reymontowskich, ŁKS II zwyciężył 3:2 po bramkach Aleksandra Ślęzaka, Jakuba Pieli i Mikołaja Lipienia. Starcie było bardzo wyrównane, a w końcówce wydawało się, że może zakończyć się podziałem punktów.

Zimą do ŁKS-u dołączyło trzech zawodników. Są to Lamine Coulibaly (obrońca), Jędrzej Zając (skrzydłowy) i Maciej Radaszkiewicz (napastnik), więcej o kadrze drużyny rezerw pisaliśmy TUTAJ.

Spotkanie z Jutrzenką Drzewce rozpocznie się w sobotę o godz. 11. Wyjątkowo z uwagi na pogodę ostatnich dni mecz zostanie rozegrany na sztucznym boisku nr 2. Przy okazji pragniemy podkreślić, że z uwagi na pandemie Covid-19, bramy ośrodka szkoleniowego przy ul. Krańcowej pozostaną zamknięte dla kibiców i rodzin zawodników.

Autor: Mateusz Żegota