Zakazy klubowe za wybryki na meczu z Legią nałożone

30 / 08 / 2019

Po dokładnym przeanalizowaniu zapisu monitoringu i ustaleniu tożsamości poszczególnych osób władze Ł.K.S. Łódź SA podjęły decyzję o nałożeniu sankcji w postaci trzech zakazów klubowych. Kara, która będzie obowiązywać do końca sezonu, jest następstwem skandalicznego zachowania podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa.

Jak zapowiadaliśmy, tak robimy. Na stadionie przy al. Unii 2 nie ma miejsca na pobłażanie dla osób, które zamiast skupiać się na dopingu dla naszej drużyny, wolą wyładowywać swoje emocje w zupełnie inny sposób. Mamy nadzieję, że dzisiejsza decyzja będzie przestrogą dla innych kibiców, którzy nie umieją zachować się właściwie na trybunach oraz okazać należytego szacunku naszym rywalom – podkreśla Dariusz Lis, dyrektor klubu.