Aktualności

Plecaki i worki adidas ŁKS już w sprzedaży!

6
29 / 08 / 2019

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami początkiem roku szkolnego już od dzisiaj wprowadzamy do sprzedaży worki oraz plecaki ŁKS-u firmy adidas!

Plecak adidas przeznaczony jest zarówno na krótkie podróże, jak i do szkoły. Główna komora zapinana na zamek błyskawiczny. Dodatkowa kieszeń na froncie. Dwie kieszenie boczne, wykonane z siatki. Tył plecaka oraz paski na ramiona lekko usztywniane. Sportowego stylu nadają trzy pasy z przodu plecaka. Cena plecaka: 120 złotych.

Plecak lub worek na buty adidas dzięki górnemu wejściu ułatwia dostęp do wyposażenia, a paski sprawiają, że możesz nosić bagaż na ramieniu lub jako plecak. Dodatkowo na górze posiada uchwyt do noszenia. Cena worka: 60 złotych.

Produkty można nabywać w sklepie kibiców ŁKS na końcu trybuny obiektu przy al. Unii Lubelskiej od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Sklep przyjmuje płatność wyłącznie gotówką.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]