Klub

Dwa sezony bez kibiców gości przy al. Unii

28.08.2019

28.08.2019

Dwa sezony bez kibiców gości przy al. Unii

fot. Paweł Ciesielski

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przychyliła się do wniosku Ł.K.S. Łódź SA i wyraziła zgodę na odstępstwo od spełnienia kryteriów I.18 Podręcznika Licencyjnego PZPN w sezonach 2019/20 i 2020/21. Decyzja ta oznacza, iż w tym oraz w przyszłym sezonie na stadionie przy al. Unii 2 nie będą przyjmowane zorganizowane grupy kibiców gości.

Brak zorganizowanych grup kibiców gości w bieżących rozgrywkach oraz kolejnych jest konsekwencją rozpoczynającej się właśnie rozbudowy obiektu, na którym swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają piłkarze ŁKS-u. W związku z trwającym już odgrodzeniem wyznaczonego terenu budowy, zmianą ciągu komunikacyjnego prowadzącego do trybuny głównej i planowanym wkrótce pojawieniem się ciężkiego sprzętu budowlanego nie ma technicznej możliwości, aby na meczach z udziałem „Rycerzy Wiosny” pojawiali się sympatycy drużyn przyjezdnych.

Mamy nadzieję, że prace związane z długo oczekiwaną rozbudową obiektu dla piłkarzy ŁKS-u przebiegać będą zgodnie z harmonogramem i jak najszybciej kibice drużyn przyjezdnych znów będą mogli w komfortowych warunkach oglądać mecze swoich ulubieńców na nowoczesnym stadionie przy al. Unii w Łodzi.