Aktualności

Zainwestuj w ŁKS za pośrednictwem Patronite

16
26 / 08 / 2022

Na platformie crowdfundingowej Patronite pojawił się profil ŁKS-u. To wygodna i nowoczesna forma inwestycji w klub, dzięki której otrzymacie nie tylko lepsze i ciekawsze materiały o ŁKS-ie, ale i specjalne nagrody.

Wielu kibiców ŁKS-u pytało o możliwość dodatkowego wsparcia tych segmentów działalności klubu, które wpływają na wszystko, co ŁKS ma do zaoferowania w przestrzeni internetowej i które pozwalają doświadczać ŁKS-u na każdym możliwym poziomie.

Inwestycja w ŁKS za pośrednictwem platformy Patronite stanowi odpowiedź na te pytania. Wasze zaangażowanie będzie miało bezpośrednie przełożenie na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo, foto, programów, audycji czy w przyszłości także relacji na żywo. Pozwoli przede wszystkim na szybszy rozwój choćby ŁKS TV, co jest naszym pierwszym celem.

Przygotowaliśmy kilka progów (od 10 zł do 1908 zł), dlatego zaangażować może się tak naprawdę każdy. Dla nas liczy się każda złotówka. Co więcej każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Patronów. To naprawdę unikalne rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy postanowią nas wesprzeć – od plakatu z autografami piłkarzy, przez vouchery na wybrane mecze, sesję zdjęciową na stadionie Króla, koszulkę meczową, wycieczkę po stadionie w towarzystwie zawodników, po dedykowane Patronowi nagranie wideo z udziałem przedstawicieli drużyny czy specjalny imienny certyfikat.

– Kibice ŁKS-u chcą być blisko klubu nie tylko w dniu meczu. Dzięki Patronite i Waszemu zaangażowaniu możemy przesunąć granicę. Chcemy żyć ŁKS-em razem z Wami, dostarczając tego, czego dotąd brakowało w naszej komunikacji. Atrakcyjniejsza komunikacja na linii klub-kibice pomoże nam dotrzeć skuteczniej do innych ludzi, sponsorów oraz efektywniej wykorzystywać różne możliwości – mówi Jakub Olkiewicz, doradca zarządu ds. komunikacji.

Czym jest Patronite.pl? To platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób mogę zostać Waszym patronem?

1. Na początek należy zalogować się na swoje konto Patronite, klikając w prawym, górnym rogu ekranu: 

2. Teraz przechodzimy do naszego konta, jako tego, które chcemy wspierać:

3. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”),

4. Następnie trzeba zdecydować się na jedną z trzech metod płatności:

  • płatność kartą (Imoje)
  • PayPal
  • Tpay

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces płatności dla każdej z tych metod: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem?

5. Na koniec powinniśmy dostać maila z potwierdzeniem. 

I już możemy cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem ŁKS Łódź!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny