Aktualności

WF z ŁKS. Zapisy dla dzieci, klas i całych szkół

1
25 / 08 / 2022

Z akcją „WF z ŁKS-em” ruszamy 1 września, a już dziś rozpoczynamy zapisy dla uczniów, nauczycieli oraz szkół, którzy chcą wziąć udział w tej wyjątkowej rywalizacji napędzanej przez ŁKS. Warto, bo na uczniów łódzkich szkół podstawowych czekają atrakcyjne nagrody i tony frajdy!

Nie ma co narzekać na frekwencję na lekcjach Wychowania Fizycznego. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce. Zainspirowani akcją „Stop zwolnieniom z WF-u” postanowiliśmy do sprawy dołożyć małą cegiełkę i zaktywizować uczniów łódzkich podstawówek. Zamierzamy udowodnić, że WF nadal jest najlepszą spośród szkolnych lekcji i nie opłaca się jej opuszczać.

Pierwsza odsłona akcji „WF z ŁKS-em” rozpocznie się 1 września, potrwa do końca pierwszego semestru i jest skierowana do uczniów łódzkich szkół podstawowych, w tym oczywiście klas sportowych. Zachęcamy do udziału przede wszystkim klasy 4-8, ale również te szkoły, w których już w klasach 1-3 lekcje wychowania fizycznego prowadzi wykwalifikowany specjalista.

Zasady są proste! Do 15 września zbieramy zapisy od wszystkich chętnych – zgłosić swoje dziecko może rodzic, zgłosić swoją klasę może wychowawca, zgłosić swoich uczniów może nauczyciel WF-u, ba – wierzymy, że znajdą się dyrektorzy, którzy od razu do konkursu zgłoszą całą swoją placówkę.

Co dalej? Cóż… Ćwiczymy, bawimy się sportem, rywalizujemy. Na koniec semestru stworzymy ranking frekwencji na lekcjach WF-u i najaktywniejszych uczniów nagrodzimy upominkami ufundowanymi przez klub oraz partnerów akcji. W puli nagród m.in.:

  • karnety ŁKS-u na rundę wiosenną
  • sprzęt komputerowy
  • klubowe gadżety

A to wszystko dla czystej przyjemności, jaką są lekcje WF, co więcej w ramach naszej akcji pojawimy się w waszych szkołach, żeby przeprowadzić pokazowe lekcje oraz porozmawiać o tym, dlaczego sport jest fajny i może być początkiem niezwykłej przygody. Gwarantujemy ciekawe zajęcia z ciekawymi gośćmi.

Do udziału w akcji zachęcamy przede wszystkim całe placówki, ale odpowiemy na każdy mail – prosimy o kontakt ze strony przedstawicieli szkół na adres marketing@lkslodz.pl (w wiadomości należy podać imię, nazwisko, nazwę szkoły, nr telefonu oraz swoją rolę: uczeń/rodzic/nauczyciel/wychowawca/dyrektor). Udział w akcji jest oczywiście bezpłatny.

Już wkrótce szczegółowy regulamin akcji oraz pełna lista nagród. Za to teraz zachęcamy wszystkich pracowników szkół oraz rodziców, aby zapisali uczniów wraz z kolegami na konkurs.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny