Pirulo & Mokrzycki | Spotkanie z piłkarzami w U2 ŁKS Store

07 / 03 / 2024

W piątek w U2 ŁKS Store z kibicami ŁKS-u spotkają Pirulo i Michał Mokrzycki. Zapraszamy o godz. 19.

Czas na kolejne spotkanie w oficjalnym sklepie Łódzkiego Klubu Sportowego. W najbliższy piątek 8 marca od godz. 19 w U2 ŁKS Store będą na Was czekać piłkarze ŁKS-u. Pirulo rozegrał z przeplatanką na piersi już 150 meczów, zdobył wiele ważnych goli, reprezentuje ŁKS już piąty sezon z rzędu, więc Hiszpana nie trzeba nikomu przedstawiać. Michał Mokrzycki jest z nami natomiast już rok, a swoją postawą na boisku, walecznością i żelazną kondycją też zdążył zaskarbić sobie sympatie wielu kibiców ŁKS-u.

Nasi piłkarze odpowiedzą na Wasze pytania. Będzie okazja, żeby uciąć sobie z nimi krótką pogawędkę, zrobić pamiątkową fotografię i zdobyć autograf, na przykład na kartach z wizerunkiem naszych zawodników, które przygotujemy na spotkanie. Ponieważ na piątek przypada Dzień Kobiet, nie mogliśmy zapomnieć także o piękniejszej części fanów klubu – nasze wierne fanki też mogą liczyć na małą niespodziankę.

Tak jak poprzednio, nasze spotkanie to świetny pretekst, żeby spotkać się w ełkaesiackim gronie i przy okazji rzucić okiem na asortyment naszego sklepu. W U2 ŁKS Store czekają na Was m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie, breloki i inne klubowe gadżety. W zakupach pomoże profesjonalna obsługa sklepu na czele z Piotrem Świtalskim.

Gorąco zapraszamy!

• Co? Spotkanie z Pirulo i Michałem Mokrzyckim
  • Gdzie? U2 ŁKS Store (Stadion Miejski im. Władysława Króla, od strony al. Unii Lubelskiej)
  • Kiedy? Piątek, 8 marca | w godz. 19-20