Aktualności

Z ŁKS na dobre i na złe

23
22 / 10 / 2019

Byli z nami w trudnych chwilach, teraz my jesteśmy z nimi! Ich zdjęcie z fety po awansie do Ekstraklasy obiegło całą Polskę – ojciec z dwójką synów w specjalnie przygotowanych koszulkach z literami Ł, K i S. Nasze obiektywy wypatrzyły ich na trybunach ponownie w najtrudniejszych chwilach tego sezonu, bo tercet z Pabianic dopinguje nas zawsze i wszędzie, niezależnie od ligi czy aktualnych wyników.

Postanowiliśmy odwdzięczyć się za to bezwarunkowe wsparcie i odwiedzić Piotra oraz jego synów, Karola i Michała, w ich szkole, a następnie pokazać ŁKS od kuchni. Panowie – po prostu dziękujemy. Robimy to dla Was.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]