Aktualności

Wystartowała nowa edycja Oficjalnej Fantasy Ekstraklasy!

25
10 / 07 / 2019

Chociaż start sezonu 2019/2020 zaplanowano na 19 lipca, to już teraz można wziąć udział w zabawie pod tytułem „Fantasy Ekstraklasa” i sprawdzić się w roli menadżera swojej drużyny. Na najlepszych czekają nagrody!

Zasady „Fantasy Ekstraklasy” są bardzo proste. Wystarczy się zarejestrować na stronie fantasy.ekstraklasa.org (jeżeli brałeś udział w poprzedniej edycji, wystarczy, że się zalogujesz) i z piłkarzy grających na co dzień w rozgrywkach PKO Ekstraklasy stworzyć własny zespół. Osiągnięcia uczestnika konkursu zależą od wyników (bramki, asysty, inne), jakie uzyskają wybrani przez niego zawodnicy w prawdziwych ligowych meczach.

W drużynie musi się znajdować 15 zawodników (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników, 3 napastników). Warto pamiętać, że należy się zmieścić w dostępnym budżecie, który wynosi 30 milionów złotych. Do zadań menadżera należy również wyznaczenie kapitana, a także późniejsze dokonywanie transferów.

Piłkarze punktują m.in. za gole, asysty, wygrane mecze, występ w pierwszym składzie czy zachowanie czystego konta (bramkarze i obrońcy). Zawodnicy otrzymują ujemne punkty za otrzymane kartki, niewykorzystane rzutu karne, czy strzelenie gola samobójczego.

Szczegółowe zasady zabawy znajdziecie na stronie FANTASY EKSTRAKLASA!


Dołącz do oficjalnej ligi ŁKS-u Łódź

Aby dołączyć do oficjalnej ligi ŁKS-u Łódź należy w zakładce “Ligi prywatne” wpisać kod 08luxv3b do znajdującego się na dole podstrony okienka “Dołączanie do ligi zamkniętej”.

Uwaga! Bez konta PREMIUM można dołączyć tylko do jednej ligi prywatnej.

Udanej zabawy i powodzenia!


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]