Klub

Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

01.10.2018

01.10.2018

Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

Po meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi trenerzy ŁKS-u oraz Sandecji krótko skomentowali przebieg gry na konferencji prasowej.

Kazimierz Moskal

TRENER ŁKS-U ŁÓDŹ

Wywozimy punkt z trudnego terenu. Jesteśmy jednak trochę zawiedzeni, bo mogliśmy pokusić się o zwycięstwo w tym meczu. Niestety na wyniku zaważył niewykorzystany karny. Trudno, karnego zdarza się źle wykonać nawet najlepszym piłkarzom na świecie. Na pewno cieszymy się z faktu, że kolejny raz zagraliśmy „na zero z tyłu”. Kolejnych punktów będziemy szukać w najbliższym meczu u siebie.

Tomasz Kafarski

TRENER SANDECJI NOWY SĄCZ

Po tym jak ten mecz wyglądał, po obronionym rzucie karnym, na pewno szanujemy ten jeden punkt. Wydaje mi się, że wykonaliśmy za mało założeń zaplanowanych przed meczem i nie przyniosło nam to oczekiwanego efektu. Myślę, że ten zdobyty punkt to kolejne cenne „oczko”. Zdaję sobie jednak sprawę, że w meczu z ŁKS-em nie zagraliśmy tak jak sobie założyliśmy. Zabrakło nam też tempa i jakości, do jakiej przyzwyczailiśmy kibiców.