Wypowiedzi po #POGŁKS

24.02.2024

Wypowiedzi po #POGŁKS

Trenerzy Marcin Matysiak i Jens Gustafsson odpowiedzieli na pytania dziennikarzy po piątkowym meczu Pogoni Szczecin z ŁKS-em.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Gratuluję Pogoni zwycięstwa. Jeśli chodzi o samo spotkanie, szkoda przede wszystkich sytuacji, które sobie stworzyliśmy, zwłaszcza w pierwszej połowie, we fragmencie meczu gdy dominowaliśmy na boisku. W drugiej połowie przyszedł fajny moment, bo doprowadziliśmy do wyrównania, przez co mogliśmy złapać wiatr w żagle, ale potem było kilkanaście gorszych minut.

Jens Gustafsson (trener Pogoni): Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa. Dobrze rozpoczęliśmy spotkanie, ale w trakcie pierwszej połowy straciliśmy kontrolę nad meczem. Często za szybko rozgrywaliśmy akcje, w naszych poczynaniach widoczny był brak kontroli. Bardzo źle rozpoczęliśmy też drugą połowię, ale odzyskaliśmy kontrolę po bramkach Alexa Gorgona i w sumie wygraliśmy zasłużenie.

Po spotkaniu głos zabrał też pomocnik ŁKS-u, Husein Balić.