Trenerzy po meczu ze Śląskiem

05.11.2023

Trenerzy po meczu ze Śląskiem

Po niedzielnym meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław – ŁKS, głos zabrali trenerzy obu zespołów – Jacek Magiera i Piotr Stokowiec. Zapis konferencji prasowej poniżej.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Nie składamy broni i walczymy dalej. To nie musiało skończyć się porażką. Prawdę powiedziawszy, byłbym nawet zły, gdybyśmy zremisowali ten mecz, bo przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Wierzę, że po takich ranach i ciosach dźwigniemy się, bo fragmentami wyglądało to nieźle.

Jacek Magiera (trener Śląska): Chcieliśmy szukać drugiej bramki, ale ŁKS nam na to nie pozwolił. Znając Piotra Stokowca, przeciwko jego ekipom trudno się gra. Potrafi dać wskazówki, które mogą zaskoczyć drugą drużynę. Nie mogliśmy złapać rytmu. Nie podobało nam się to, że ŁKS dochodził do sytuacji strzeleckich. Nie analizowałem jeszcze gola dla ŁKS-u, ale były tam na pewno błędy.