Wypowiedzi po meczu z Sandecją

Klub

Wypowiedzi po meczu z Sandecją

14.05.2023

14.05.2023

Trenerzy Tomasz Kafarski (Sandecja), Kazimierz Moskal (ŁKS) oraz piłkarze ŁKS-u – Adam Marciniak i Michał Trąbka – podsumowali niedzielny mecz rozegrany w Niepołomicach.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Lider nie może sobie pozwolić na stratę punktów w takich meczach. Jeśli nie strzela się bramek w takich sytuacji, trudno oczekiwać dobrego wyniku. Może było za dużo euforii po meczu z Wisłą. Za bardzo uwierzyliśmy, że przed nami mały kroczek, a tych kroków zostały jeszcze trzy.

Tomasz Kafarski (trener Sandecji): Gratuluję chłopakom realizacji założeń taktycznych i hartu ducha. Zagraliśmy dziś dla naszych rodzin, które najbardziej nas teraz wspierają. Zostały trzy mecze. Będziemy chcieli się dobrze zaprezentować.