Akademia

Wyjazdowy punkt rezerw. GKS Wikielec – ŁKS II 0:0

11.05.2022

11.05.2022

Wyjazdowy punkt rezerw. GKS Wikielec – ŁKS II 0:0

W 31. kolejce trzeciej ligi rezerwy ŁKS-u zremisowały bezbramkowo na wyjeździe z GKS-em Wikielec.

Spotkanie drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego z walczącym o utrzymanie GKS-em Wikielec zakończyło się bezbramkowym remisem, więc podopieczni trenera Marcina Matysiaka mają na koncie 39 punktów i zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli trzeciej ligi. W następnej serii spotkań ełkaesiacy zmierzą się na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS z Legionovią.


31. kolejka III ligi (grupa I) / GKS Wikielec – ŁKS II Łódź 0:0

  • Sędziował: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)

Składy

  • ŁKS II: Michał Kołba – Marcel Wszołek, Aleksander Ślęzak, Mieszko Lorenc, Jowin Radziński – Jakub Romanowicz (70, Wiktor Kościuk), Adrian Czypicki (60, Adrian Czypicki), Damian Nowacki, Piotr Gryszkiewicz (46, Błażej Radwanek), Dariusz Gmosiński (60, Jędrzej Zając) – Jakub Piotrowski (63, Mikołaj Lipień). Trener: Marcin Matysiak.
  • GKS Wikielec: Jakub Wąsowski – Pavlo Lukianchuk, Paweł Grzybowski, Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Sebastian Szypulski, Michał Żukowski, Patryk Rosolińsi, Michał Jankowski, Arai Kentaro, Eduards Visnakovs. Trener: Damian Jarzembowski.