Wspieraj ŁKS w Krakowie!

07 / 08 / 2019

Od jutra w sklepie kibiców ŁKS ruszają zapisy na wyjazdowe spotkanie z Wisłą w Krakowie. Koszt wejściówki jednorazowej na mecz wynosi 35 złotych.

Podczas ostatniego pojedynku wyjazdowego z Cracovią ełkaesiacy mogli liczyć na wsparcie bardzo licznej grupy swoich fanów. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie!

Zapisy na mecz z Wisłą Kraków będą prowadzone w czwartek oraz piątek w godzinach 12:00 – 19:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00 – 14:00 w sklepie kibiców ŁKS na końcu trybuny obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2.

Przy zapisach konieczne jest podanie swoich danych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Koszt biletu wynosi 35 złotych. Więcej informacji będzie podane na miejscu.