Wspieraj ŁKS i odbierz bilety do kina Helios!

06 / 04 / 2018

Powróciła piłkarska wiosna, powraca również konkurs Helios “Łączymy wszystkich fanów”. Podobnie, jak w poprzedniej rundzie, do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans w kinie Helios Łódź (Sukcesja)!

Co trzeba zrobić?

1. Uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź – Znicz Pruszków, który odbędzie się jutro (7 kwietnia) o godzinie 16.00 przy Al. Unii 2.
  2. Zrobić zdjęcie, na którym kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę w walce o kolejne ligowe punkty!
  3. Oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz.
  4. Udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie.

Uwaga, zdjęcie musi być publiczne!

Pozostałe informacje:

• Wygrać mogą dwie osoby. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.
  • Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet dotyczy wszystkich seansów, we wszystkie dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: od 6.04 do 7.04 (ostatniego gwizdka i zakończenia meczu)!
  • Zdjęcia wrzucone po spotkaniu ze Zniczem Pruszków, nie będą brane pod uwagę.
  • Bilety do kina należy odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych, także słuchajcie uważnie!

Do zobaczenia na meczu!