Aktualności

Wracamy do gry!

35
30 / 01 / 2023

Już 12 lutego meczem z GKS-em Tychy zainaugurujemy na Stadionie Króla rundę wiosenną pierwszej ligi. Jesień była piękna, a teraz sprawmy, aby druga część zmagań przyniosła nam jeszcze więcej emocji i wspaniałych wspomnień.

Z karnetem taniej i wygodnej

Już niewiele brakuje, aby wyrównać i poprawić rekord sprzedaży karnetów na mecze Rycerzy Wiosny. Jesienią stałą wejściówkę na stadion Króla posiadało nieco ponad 4400 kibiców. Na wiosnę z pewnością będzie nas jeszcze więcej!

Karnet to nie tylko pewność obejrzenia wszystkich ośmiu decydujących spotkań w Łodzi, ale również wygoda – nie musisz stać w kolejce po bilet przed każdym meczem i martwić się, że Twoje ulubione miejsce zajmie ktoś inny. To także oszczędność pieniędzy – karnet normalny możesz zakupić już za 120 zł, ulgowy za 80 zł, a karnet dla dzieci kosztuje jedynie 25 zł.

Kiedy będzie można kupić karnet w kasach?

Wielu kibiców z pewnością na to czekało. W tym tygodniu karnety będą można zakupić również w kasach stacjonarnych. Nabędziecie je od środy do piątku w godzinach 15:00 – 19:00. Przy okazji zachęcamy do zakupów na stronie bilety.lkslodz.pl – zakup karnetu czy biletu to tylko kilka kliknięć.

  • 1 lutego (środa) / 15:00 – 19:00
  • 2 lutego (czwartek) / 15:00 – 19:00
  • 3 lutego (piątek) / 15:00 – 19:00


Pomóż nam wyśrubować karnetowy rekord!

Pamiętaj – kupując karnet czy bilet wcześniej, nakręcasz i motywujesz innych! Pomóż nam zapełniać Stadion Króla do ostatniego miejsca. Pomóż nam stworzyć niesamowitą atmosferę i sprawić, aby coraz więcej osób mogło poczuć te wyjątkowe emocje, które towarzyszą nam podczas meczów Reprezentacji Łodzi.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny