Drużyna

Wola Chorzelowska i sparingi. Plan przygotowań do sezonu

05.06.2023

05.06.2023

Wola Chorzelowska i sparingi. Plan przygotowań do sezonu

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy w poniedziałek 19 czerwca. W planach mamy zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej oraz mecze sparingowe.

Wakacje w tym roku będą krótkie, bo po ostatnim ligowym meczu piłkarze ŁKS-u dostaną dwa tygodnie urlopu, a już w poniedziałek 19 czerwca spotkają się na pierwszych zajęciach. Dzień później (tj. 20 czerwca) rozpocznie się zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, gdzie łodzianie znów będą szlifowali formę, chociaż pierwszy raz spotkają się tam jako przedstawiciel PKO BP Ekstraklasy.

W trakcie dziewięciodniowego zgrupowania w Woli Chorzelowskiej (zakończy się 28 czerwca) ełkaesiacy rozegrają między innymi mecz z ekstraklasową Stalą Mielec. Po powrocie do Łodzi zmierzymy się z GKS-em Katowice oraz beniaminkiem pierwszej ligi, Polonią Warszawa.


Potwierdzone mecze kontrolne piłkarzy ŁKS-u:

  • 27 czerwca: Stal Mielec (Wola Chorzelowska)
  • 5 lipca: GKS Katowice (Łódź)
  • 15 lipca: Polonia Warszawa (Łódź)

W Woli Chorzelowskiej

Miejsce zgrupowania ełkaesiaków znamy bardzo dobrze, bo w położonej na skraju Puszczy Sandomierskiej Woli Chorzelowskiej spotkamy się przed nowym sezonem już po raz czwarty. Znajdujący się tam kompleks hotelowo-rekreacyjny Rado Resort składa się m.in. z czterogwiazdkowego hotelu, sali konferencyjnej, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu i co interesuje piłkarzy najbardziej – oświetlonego pełnowymiarowego boiska naturalnego ze świetnie zaopatrzonym zapleczem socjalnym.

Do dyspozycji ełkaesiaków znów będzie zaplecze SPA & WELLNESS, więc po ciężkich zajęciach z pewnością będzie okazja skorzystać ze strefy termalnej, a w jej ramach z suchej i parowej sauny, dwóch rodzajów jacuzzi i basenu rekreacyjnego. Łodzianie z pewnością nie będą narzekać także na kuchnię, bo w hotelowej restauracji pracują cenieni na Podkarpaciu kucharze, specjalizujący się w menu dedykowanym piłkarzom.