Aktualności

Kowalczyk i Bobek znów z powołaniem do reprezentacji U-19

6
04 / 06 / 2023

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Dwóch piłkarzy ŁKS-u – Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk – otrzymało kolejne powołanie do reprezentacji Polski do lat 19, która w drugiej połowie czerwca weźmie udział w zgrupowaniu w Opalenicy.

Poprzednio dwóch naszych zawodników – bramkarz Aleksander Bobek i pomocnik Mateusz Kowalczyk, którzy niedawno świętowali awans do ekstraklasy, znalazło się w kadrze reprezentacji Polski do lat 19 na turniej II rundy eliminacji do mistrzostw Europy, gdzie biało-czerwoni wywalczyli awans do tej prestiżowej imprezy. W dniach 19-23 czerwca odbędzie się kolejne zgrupowanie tej drużyny w Opalenicy i tu także wśród powołanych przez selekcjonera reprezentacji do lat 19 Marcina Brosza nie zabrakło ełkaesiaków.

Młody golkiper ŁKS-u rozegrał w tym sezonie 24 mecze na zapleczu ekstraklasy, natomiast Mateusz Kowalczyk zaliczył 26 spotkań i zdobył 6 goli. Naszym zawodnikom, tegorocznym maturzystom ze Szkoły Marcina Gortata, serdecznie gratulujemy!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny