Aktualności

Słuchaj audycji „Wokół ŁKS” na antenie Radia Łódź

16
21 / 10 / 2021

fot. Radio Łódź

Już od najbliższego czwartku – co tydzień o godzinie 16.45 – na antenie Radia Łódź, czyli naszego patrona medialnego, będziemy słuchać audycji „Wokół ŁKS-u”, w całości poświęconej Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.

W każdy czwartek w popołudniowym paśmie najstarszej łódzkiej rozgłośni na słuchaczy będą czekać ekskluzywne materiały dotyczące futbolu seniorskiego, piłki młodzieżowej i historii naszego klubu. Audycję poprowadzi red. Piotr Andrzejczak, a to dostateczna rekomendacja i przy tym gwarancja zajmującej treści. W czwartki od godz. 16.45 w Radiu Łódź słuchamy „Wokół ŁKS-u”!


🎙 Piotr Andrzejczak (Radio Łódź)Od wielu lat Radio Łódź jest patronem medialnym tego zasłużonego klubu. W magazynie „Wokół ŁKS-u” będziemy chcieli przybliżyć pierwszą drużynę, porozmawiamy z zawodnikami, zajrzymy do Akademii ŁKS, a także nieco powspominamy, bo ciekawych wydarzeń w tej ponad 110-letniej już historii klubu było co niemiara, więc wybierzemy zarówno te ważne, jak i te nieco mniej, które jednak zapisały się w pamięci kibiców. Zachęcam do słuchania naszej audycji. Zapraszam w czwartek, godz. 16.45.

 Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny