Akademia

W sobotę rezerwy zagrają z liderem

13.05.2022

13.05.2022

W sobotę rezerwy zagrają z liderem

W 32. kolejce III ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się na własnym boisku z Legionovią Legionowo. Początek spotkania z liderem w najbliższą sobotę o godz. 12.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka znakomicie rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek trzeciej ligi, ale akurat ostatnio punktują jakby nieco mniej regularnie, więc w najbliższą sobotę wszystkie ręce na pokład, tym bardziej że łodzianie strefę spadkową wyprzedzają obecnie tylko o cztery punkty.

W sobotę zagramy z Legionovią Legionowo, czyli liderem trzeciej ligi, który pewnym krokiem zmierza po awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Najbliższy rywal łodzian na wyjeździe przegrał w tym sezonie tylko raz, co więcej wygrał aż 21 z 30 rozegranych dotąd spotkań i z pewnością także w Łodzi zamierza zgarnąć pełną pulę. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Spotkanie rezerw ŁKS-u z Legionovią rozpocznie się w sobotę 14 maja o godz. 12 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi.


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Legionovią:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Legionovią kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

  • Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Legionovią zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.